Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Klientów przez: Agnieszka Kuligowska-Bogusz, Bogusz Systems Support, o nr NIP: 5661366982, zarejestrowaną pod adresem ul. Makolągwy 23L lokal 11, 02-811 Warszawa, za pośrednictwem Sklepu internetowego, działającego pod adresem www.sklep.kosztylka.pl

Administratorem Danych Osobowych jest firma Agnieszka Kuligowska-Bogusz

Wszystkie dane osobowe gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.

Dane przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych obowiązującego od 25 maja 2018 r. („RODO”).

Zgodnie z tą ustawą Klientom Sklepu przysługuje prawo do:

wglądu w swoje dane,

poprawiania swoich danych,

wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania i przetwarzania,

usunięcia danych.

Sklep internetowy aniroz.com wykorzystuje dane osobowe Klientów wyłącznie w celu realizacji zamówienia, gwarancji, zwrotów i wymiany towarów oraz realizacji innych procesów związanych ze sprzedażą towarów i działaniami marketingowymi Sklepu.

Wszystkie dane osobowe podawane są dobrowolnie przez Klienta, a wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych jest niezbędnym warunkiem realizacji zamówienia.

Podczas korzystania przez Klienta ze Sklepu internetowego automatycznie zbierane są dane, takie jak: adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Dane te mogą być zbierane przez pliki cookies („ciasteczka”), system Google Analytics.

Informujemy, że dostęp do wskazanych danych mają jedynie uprawnione osoby. Zgromadzone dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze i są zabezpieczone. Dane nie są przekazywane oraz sprzedawane podmiotom trzecim nie uprawionym do tego. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klienta mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Klient ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich przetwarzania, chyba, że dane, których dotyczy powyższe żądanie niezbędne są do świadczenia danej Usługi – wówczas takie oświadczenie będzie równoważne z oświadczeniem o rozwiązaniu umowy o świadczenie Usługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl